Szkło hartowane X-ONE Iphone 7/8/SE 2020






Opis
Hartowane szkło X-ONE to doskonała ochrona ekranu telefonu od krawędzi górnej do krawędzi dolnej. Zastosowana technologia sprawia, że szkło pokrywa cały ekran, włącznie z zaokrągleniami wyświetlacza. Doskonale przylega do ekranu i nie pozostawia miejsca na gromadzenie się brudu czy kurzu.
Dzięki wyjątkowo niskiej grubości 0,3mm jest praktycznie niewyczuwalne i niewidoczne oraz zapewnia 100% wartość dotykową i swobodę użytkowania. Szkło doskonale chroni ekran urządzenia przed pęknięciami, zarysowaniami i uszkodzeniami. Oleofobowa powłoka zapewnia przejrzystość ekranu i odporność na odciski palców. Doskonałe przyleganie dzieki klejowi na całej powierzchni sprawia, że pod folią nie gromadzi się kurz i brud.
Po nałożeniu szkło świetnie przylega do ekranu nie pozostawiając bąbelków powietrza, a bezklejowa formuła ułatwia zdjęcie szkła bez pozostawiania śladów.
Brzegi szkła są zaokrąglone, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie.
Właściwości:
Klej: Na krawędziach szkła
Grubość: 0,3 mm
Materiał: Japońskie szklo Asashi Glass
Poziom ochrony: Bardzo wysoki
Wygląd Elementy kolorystyczne kompatybilne z modelem telefonu
W zestawie:
- folia szklana
- ściereczka do odtłuszczania ekranu
- ściereczka do usuwania kurzu
- ramka do precyzyjnego umieszczenie szkła na ekranie
Opinie o produkcie (0)









